Opowiadanie o Liam'ie
sobota, 13 lipca 2013
Cześć
To jest blog poświęcony Liam'owi. Kocham go tak jak wszystkich członków 1D. Mam nadzieję że wam się spodoba :) . Proszę o komentarze pod rozdziałami.
PS.
To jest blog o Liam'ie , ale reszta zespołu też będzie występowała.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz