Opowiadanie o Liam'ie
wtorek, 20 sierpnia 2013
To już koniec:)
Hejka.
To już koniec, nie ma sensu dokańczać tego beznadziejnego opowiadania. I tak nikt nie czyta .;) Pewien blog uświadomił mi że moje
"wypociny"
nie mogą zaśmiecać internetu. Dzięki :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz